Mateřský klub Piškůtek

Klub nabízí v Českých Velenicích již dlouhodobě využití volného času pro maminky a děti ve věkové kategorii od 1 do 3 let.

V současné době je klub otevřen každé pondělí a středu od 8.30 do 11.30 hod v prostorách KD Beseda (1. patro). Pro děti jsou zde nachystané hračky, houpačka, klouzačka do bazénku s míčky, domeček apod. V létě mají děti k dispozici velkou zahradu s pískovištěm, trampolínou a řadou odrážedel.

Každý týden je připraven program tvoření pro děti nebo pro maminky. S dětmi volíme aktivity přiměřené jejich věku – razítkování, prstové barvy, ukazovací básničky, písničky, hry na zvířátka. Pro maminky pak chystáme každý měsíc kreativní tvoření – výroba věnců, dekorace do bytu apod.

Součástí mateřského klubu jsou také služby logopedické poradny, která je pod vedením Mrg. Radky Lindourkové otevřena každé pondělí od 13.30 do 18.00 hod v českorakouském komunitním centru Fenix. Na stejném místě také probíhá každé úterní dopoledne od 9.30 do 10.30 hod kurz „Cvičení pro rodiče s dětmi ve věku 1-3 roky“.


Kontakt
Koordinátor MK Lucie Císařová
Mobil +420 721 458 700
E-mail mkpiskutek@centrum.cznahled nahled